Campionatul Mondial de Fotbal 2018 – PROGRAMUL COMPLET AL MECIURILOR

PROGRAMUL  MECIURILOR
Faza grupelor

14 iunie, ora 18:00 – Rusia – Arabia Saudită (Moscova, Lujniki)
15 iunie, ora 15:00 – Egipt – Uruguay (Ekaterinburg)
15 iunie, ora 18:00 – Maroc – Iran (Sankt Petersburg)
15 iunie, ora 21:00 – Portugalia – Spania (Soci)
16 iunie, ora 13:00 – Franţa – Australia (Kazan)
16 iunie, ora 16:00 – Argentina – Islanda (Moscova, Spartak)
16 iunie, ora 19:00 – Peru – Danemarca (Saransk)
16 iunie, ora 22:00 – Croaţia – Nigeria (Kalinigrad
17 iunie, ora 15:00 – Costa Rica – Serbia (Samara)
17 iunie, ora 18:00 – Germania – Mexic (Moscova, Lujniki)
17 iunie, ora 21:00 – Brazilia – Elveţia (Rostov)
18 iunie, ora 15:00 – Suedia – Coreea de Sud (Novgorod)
18 iunie, ora 18:00 – Belgia – Panama (Soci)
18 iunie, ora 21:00 – Tunisia – Anglia (Volgograd)
19 iunie, ora 15:00 – Polonia – Senegal (Moscova, Spartak)
19 iunie, ora 18:00 – Columbia – Japonia (Saransk)
19 iunie, ora 21:00 – Rusia – Egipt (Sankt Petersburg)
20 iunie, ora 15:00 – Portugalia – Maroc (Moscova, Lujniki)
20 iunie, ora 18:00 – Uruguay – Arabia Saudită (Rostov-pe-Don)
20 iunie, ora 21:00 – Iran – Spania (Kazan)
21 iunie, ora 15:00 – Franţa – Peru (Ekaterinburg)
21 iunie, ora 18:00 – Danemarca – Australia (Samara)
21 iunie, ora 21:00 – Argentina – Croaţia (Novgorod)
22 iunie, ora 15:00 – Brazilia – Costa Rica (Sankt Petersburg)
22 iunie, ora 18:00 – Nigeria – Islanda (Volgograd)
22 iunie, ora 21:00 – Serbia – Elveţia (Kalinigrad)
23 iunie, ora 15:00 – Belgia – Tunisia (Moscova, Spartak)
23 iunie, ora 18:00 – Germania – Suedia (Soci)
23 iunie, ora 21:00 – Coreea de Sud – Mexic (Rostov)
24 iunie, ora 15:00 – Anglia – Panama (Novgorod)
24 iunie, ora 18:00 – Japonia – Senegal (Ekaterinburg)
24 iunie, ora 21:00 – Polonia – Columbia (Kazan)
25 iunie, ora 17:00 – Uruguay – Rusia (Samara)
25 iunie, ora 17:00 – Arabia Saudită – Egipt (Volgograd)
25 iunie, ora 21:00 – Spania – Maroc (Kalinigrad)
25 iunie, ora 21:00 – Iran – Portugalia (Saransk)
26 iunie, ora 17:00 – Danemarca – Franţa (Moscova, Lujniki)
26 iunie, ora 17:00 – Australia – Peru (Soci)
26 iunie, ora 21:00 – Islanda – Croaţia (Rostov)
26 iunie, ora 21:00 – Nigeria – Argentina (Sankt Petersburg)
27 iunie, ora 17:00 – Mexic – Suedia (Ekaterinburg)
27 iunie, ora 17:00 – Coreea de Sud – Germania (Kazan)
27 iunie, ora 21:00 – Serbia – Brazilia (Moscova, Spartak)
27 iunie, ora 21:00 – Elveţia – Costa Rica (Novgorod)
28 iunie, ora 17:00 – Senegal – Columbia (Volgograd)
28 iunie, ora 17:00 – Japonia – Polonia (Samara)
28 iunie, ora 21:00 – Anglia – Belgia (Kalinigrad)
28 iunie, ora 21:00 – Panama – Tunisia (Saransk)
Optimi de finală
30 iunie, ora 17:00 – locul 1 grupa C – locul 2 grupa D (Kazan)
30 iunie, ora 21:00 – locul 1 grupa A – locul 2 grupa B (Soci)
1 iulie, ora 17:00 – locul 1 grupa B – locul 2 grupa A (Moscova, Lujniki)
1 iulie, ora 21:00 – locul 1 grupa D – locul 2 grupa C (Novgorod)
2 iulie, ora 17:00 – locul 1 grupa E – locul 2 grupa F (Samara)
2 iulie, ora 21:00 – locul 1 grupa G – locul 2 grupa H (Rostov-pe-Don)
3 iulie, ora 17:00 – locul 1 grupa F – locul 2 grupa E (Sankt Petersburg)
3 iulie, ora 21:00 – locul 1 grupa H – locul 2 grupa G (Moscova, Spartak)
Sferturi de finală
6 iulie, ora 17:00 – câştigătoarea meciului 1 din optimi – câştigătoarea meciului 2 din optimi (Novgorod)
6 iulie, ora 21:00 – câştigătoarea meciului 6 din optimi – câştigătoarea meciului 5 din optimi (Kazan)
7 iulie, ora 17:00 – câştigătoarea meciului 8 din optimi – câştigătoarea meciului 7 din optimi (Samara)
7 iulie, ora 21:00 – câştigătoarea meciului 3 din optimi – câştigătoarea meciului 4 din optimi (Soci)
Semifinale
10 iulie, ora 21:00 – câştigătoarea meciului 2 din sferturi – câştigătoarea meciului 1 din sferturi (Sankt Petersburg)
11 iulie, ora 21:00 – câştigătoarea meciului 4 din sferturi – câştigătoarea meciului 3 din sferturi (Moscova/Lujniki)
Finala mică
14 iulie, ora 17:00 – echipa învinsă în semifinala 1 – echipa învinsă în semifinala 2 (Sankt Petersburg)
Finala
15, iulie, ora 18:00 – câştigătoarea semifinalei 1 – câştigătoarea semifinalei 2 (Moscova/Lujniki)

Grupa A
Rusia
Arabia Saudită
Egipt
Uruguay
Grupa B
Portugalia
Spania
Maroc
Iran
Grupa C
Franţa
Australia
Peru
Danemarca
Grupa D
Argentina
Islanda
Croaţia
Nigeria
Grupa E
Brazilia
Elveţia
Costa Rica
Serbia
Grupa F
Germania
Mexic
Suedia
Coreea de Sud
Grupa G
Belgia
Panama
Tunisia
Anglia
Grupa H
Polonia
Senegal
Columbia
Japonia

Please follow and like us:

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *