Important! Scenariul de organizare și desfășurare a cursurilor pentru fiecare școală din județ în parte, aprobat de Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Suceava

Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Suceava, întrunit astăzi 06.02.2021, a aprobat scenariul de organizare și desfășurare a cursurilor în unitățile de învățământ din județul Suceava începând cu data de 08.02.2021, conform anexei atașate.

Scenariile au fost aprobate având în vedere rata incidenței cumulative a COVID-19 la 1.000 locuitori pe localități (UAT), la data de 05.02.2021, pe ultimele 14 zile, și propunerile Consiliilor de Administrație ale unităților de învățământ din fiecare localitate, propuneri avizate de către Direcția de Sănătate Publică Suceava și de către Inspectoratul Școlar Județean Suceava.

Menționăm că, potrivit Ordinului comun al Ministerului Sănătăţii şi al Ministerului Educaţiei, și a Hotărârii CNSU nr. 5 din 03.02.2021 privind propunerea reluării activităților ce impun prezența fizică a preșcolarilor și elevilor în unitățile de învățământ și stabilirea unor măsuri necesar a fi aplicate în contextul pandemiei de COVID-19, reluarea activităților care impun prezența fizică a preșcolarilor și elevilor în unitățile de învățământ se va realiza după cum urmează:

  1. Scenariul 1 – incidența cumulată în ultimele 14 zile a cazurilor din localitate este mai mică sau egală cu 1/1.000 de locuitori – activitățile care impun prezența fizică a antepreșcolarilor, preșcolarilor și elevilor în unitățile de învățământ sunt permise pentru toate categoriile de antepreșcolari, preșcolari și școlari;
  2. Scenariul 2 – incidența cumulată în ultimele 14 zile a cazurilor din localitate este mai mare de 1/1.000 dar mai mică sau egală cu 3/1.000 de locuitori – activitățile care impun prezența fizică a antepreșcolarilor, preșcolarilor și elevilor în unitățile de învățământ sunt permise pentru toți antepreșcolarii și preșcolarii, elevii claselor din învățământul primar, precum si pentru elevii claselor terminale din învățământul gimnazial, liceal, profesional si postliceal;
  3. Scenariul 3 – incidența cumulată în ultimele 14 zile a cazurilor din localitate este mai mare de 3/1.000 – activitățile care impun prezența fizică a antepreșcolarilor, preșcolarilor și elevilor în unitățile de învățământ sunt permise pentru toți antepreșcolarii și preșcolarii, precum și pentru elevii claselor din învățământul primar.

 

 

Scenariile funcționare pentru instituțiile de învățământ preuniversitar, începând cu data de 08.02.2021

 

Nr. crt.

Denumire unitate de învățământ (PJ)

Scenariul stabilit în consiliile

de administrație

Observații

1.                   

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN BĂNCESCU” ADÂNCATA

Scenariul 1

 

2.                   

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LUCA ARBURE” ARBORE

Scenariul 1

 

3.                   

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE STOLERU” BAIA

Scenariul 1

 

4.                   

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 BAIA

Scenariul 1

 

5.                   

ȘCOALA GIMNAZIALĂ BAINEȚ

Scenariul 2

 

6.                   

ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂIȘEȘTI

Scenariul 1

 

7.                   

ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLĂCEANA

Scenariul 2

 

8.                   

ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLCĂUȚI

Scenariul 1

 

9.                   

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU” BĂNEȘTI

Scenariul 1

 

10.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ BERCHIȘEȘTI

Scenariul 1

 

11.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE TOFAN” BILCA

Scenariul 1

 

12.               

LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BIVOLĂRIE

Scenariul 2

 

13.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ BIVOLĂRIE

Scenariul 1

 

14.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BOGDĂNEȘTI

Scenariul 1

 

15.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE TOMEGEA” BOROAIA

Scenariul 1

 

16.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOSANCI

Scenariul 2

 

17.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOTOȘANA

Scenariul 2

 

18.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ BREAZA

Scenariul 2

 

19.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRODINA

Scenariul 1

 

20.               

LICEUL TEHNOLOGIC „NICOLAI NANU” BROȘTENI

Scenariul 2

 

21.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCȘOAIA

Scenariul 1

 

22.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUDENI

Scenariul 1

 

23.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ARTUR GOROVEI” BUNEȘTI

Scenariul 2

 

24.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ BURLA

Scenariul 2

 

25.               

GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „STEJĂRELUL” CAJVANA

Scenariul 1

 

26.               

LICEUL TEHNOLOGIC „ȘTEFAN CEL MARE” CAJVANA

Scenariul 1

 

27.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ CALAFINDEȘTI

Scenariul 1

 

28.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION BARBIR” CAPU CÂMPULUI

Scenariul 2

 

29.               

CENTRUL DE STUDII „ȘTEFAN CEL MARE ȘI SFÂNT – BUCOVINA” CÂMPULUNG MOLDOVENESC

Scenariul 2

 

30.               

CLUBUL COPIILOR CÂMPULUNG MOLDOVENESC

Scenariul 2

 

31.               

COLEGIUL NAȚIONAL „DRAGOȘ VODĂ” CÂMPULUNG MOLDOVENESC

Scenariul 2

 

32.               

COLEGIUL NAȚIONAL MILITAR „ȘTEFAN CEL MARE” CÂMPULUNG MOLDOVENESC

—-

Nu se supune

emiterii unei hotărâri conform art. 9, alin (6) și (7) din Ordinul comun MEC/MS nr. 3235/93 din 4  februarie 2021

33.               

COLEGIUL SILVIC „BUCOVINA” CÂMPULUNG MOLDOVENESC

Scenariul 2

 

34.               

LICEUL TEHNOLOGIC NR. 1 CÂMPULUNG MOLDOVENESC

Scenariul 2

 

35.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „BOGDAN VODĂ” CÂMPULUNG MOLDOVENESC

Scenariul 2

 

36.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GEORGE VOEVIDCA” CÂMPULUNG MOLDOVENESC

Scenariul 2

 

37.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „TEODOR V. ȘTEFANELLI” CÂMPULUNG MOLDOVENESC

Scenariul 2

 

38.               

ȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ CÂMPULUNG MOLDOVENESC

Scenariul 2

 

39.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ȘTEFAN CEL MARE” CÂRLIBABA

Scenariul 1

 

40.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ CIOCĂNEȘTI

Scenariul 1

 

41.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ CIPRIAN PORUMBESCU

Scenariul 2

 

42.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VORNICU SIMION TĂUTU” COMĂNEȘTI

Scenariul 1

 

43.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BLĂNARU” CORNU LUNCII

Scenariul 1

 

44.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ COROCĂIEȘTI

Scenariul 1

 

45.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ COȘNA

Scenariul 2

 

46.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRUCEA

Scenariul 2

 

47.               

LICEUL TEHNOLOGIC „OLTEA DOAMNA” DOLHASCA

Scenariul 1

 

48.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „HATMANUL ȘENDREA” DOLHEȘTII MARI

Scenariul 2

 

49.               

LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR

Scenariul 1

 

50.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ DORNA ARINI

Scenariul 2

 

51.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ DORNEȘTI

Scenariul 2

 

52.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ DRĂGOIEȘTI

Scenariul 1

 

53.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „LUCA GAVRIL” DRĂGUȘENI

Scenariul 1

 

54.               

GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „DUMBRAVA MINUNATĂ” DUMBRĂVENI

Scenariul 1

 

55.               

LICEUL TEHNOLOGIC „MIHAI EMINESCU” DUMBRĂVENI

Scenariul 1

 

56.               

CLUBUL COPIILOR FĂLTICENI

Scenariul 2

 

57.               

COLEGIUL NAȚIONAL „NICU GANE” FĂLTICENI

Scenariul 2

 

58.               

COLEGIUL TEHNIC „MIHAI BĂCESCU” FĂLTICENI

Scenariul 2

 

59.               

COLEGIUL “VASILE LOVINESCU” FĂLTICENI

Scenariul 2

 

60.               

GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „VOINICELUL” FĂLTICENI

Scenariul 2

 

61.               

GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „PINOCCHIO” FĂLTICENI

Scenariul 2

 

62.               

GRĂDINIȚA SPECIALĂ FĂLTICENI

Scenariul 2

 

63.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA” FĂLTICENI

Scenariul 2

 

64.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN CIUREA” FĂLTICENI

Scenariul 2

 

65.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION IRIMESCU” FĂLTICENI

Scenariul 2

 

66.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL SADOVEANU” FĂLTICENI

Scenariul 2

 

67.               

ȘCOALA POSTLICEALĂ F.E.G. EDUCATION FĂLTICENI

Scenariul 2

 

68.               

ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CENTRUL DE STUDII EUROPEAN” FĂLTICENI

Scenariul 2

 

69.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION MUCELEANU” FÂNTÂNA MARE

Scenariul 2

 

70.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IRACLIE PORUMBESCU” FRĂTĂUȚII NOI

Scenariul 2

 

71.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ FRĂTĂUȚII VECHI

Scenariul 2

 

72.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION ȘUHANE” FRUMOSU

Scenariul 1

 

73.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DIMITRIE GUSTI” FUNDU MOLDOVEI

Scenariul 1

 

74.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ GĂINEȘTI

Scenariul 2

 

75.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SAMSON BODNĂRESCU” GĂLĂNEȘTI

Scenariul 2

 

76.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PAHOMIE C. VASILIU” GRĂMEȘTI

Scenariul 2

 

77.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL SADOVEANU„ GRĂNICEȘTI

Scenariul 1

 

78.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ GULIA

Scenariul 1

 

79.               

CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ “SF. ANDREI” GURA HUMORULUI

Scenariul 2

 

80.               

CLUBUL COPIILOR GURA HUMORULUI

Scenariul 2

 

81.               

CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR GURA HUMORULUI

—–

Conform,  Art. 3 din Anexa la Ordinul comun MEC/MS nr. 3235/93 din 4  februarie 2021, activitățile sportive în cadrul liceelor cu program sportiv și cluburilor sportive școlare se vor desfășura în conformitate cu prevederile ordinului comun al ministerului tineretului și sportului și al ministerului sănătății

82.               

COLEGIUL “ALEXANDRU CEL BUN” GURA HUMORULUI

Scenariul 2

 

83.               

GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL “LUMEA COPILĂRIEI” GURA HUMORULUI

Scenariul 2

 

84.               

GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “CĂSUȚA PITICILOR” GURA HUMORULUI

Scenariul 2

 

85.               

GRĂDINIȚA “PARADISUL PITICILOR” GURA HUMORULUI

Scenariul 2

 

86.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GURA HUMORULUI

Scenariul 2

 

87.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “PETRU COMARNESCU” GURA HUMORULUI

Scenariul 2

 

88.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “TEODOR BALAN” GURA HUMORULUI

Scenariul 2

 

89.               

ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „MEDICA STUDIUM” GURA HUMORULUI

Scenariul 2

 

90.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI HALUNGA” HĂNȚEȘTI

Scenariul 2

 

91.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ HÂRTOP

Scenariul 2

 

92.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “I.G.SBIERA” HORODNIC DE JOS

Scenariul 2

 

93.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “IULIAN VESPER” HORODNIC DE SUS

Scenariul 2

 

94.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MARIA CANTACUZINO” HORODNICENI

Scenariul 2

 

95.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “LIVIU SUHAR” IACOBENI

Scenariul 2

 

96.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 IASLOVĂȚ

Scenariul 1

 

97.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 IASLOVĂȚ

Scenariul 1

 

98.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION FLOREA MARIAN” ILIȘEȘTI

Scenariul 2

 

99.               

ȘCOALA GIMNAZIALĂ IPOTEȘTI

Scenariul 2

 

100.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ION AFLOREI” IZVOARELE SUCEVEI

Scenariul 1

 

101.           

LICEUL TEHNOLOGIC “IORGU VÎRNAV LITEANU” LITENI

Scenariul 1

 

102.           

GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT MARGINEA

Scenariul 2

 

103.           

LICEUL TEHNOLOGIC “VASILE GHERASIM” MARGINEA

Scenariul 2

 

104.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 MARGINEA

Scenariul 2

 

105.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MARGINEA

Scenariul 2

 

106.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICOLAE LABIȘ” MĂLINI

Scenariul 1

 

107.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂRIȚEI

Scenariul 2

 

108.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ MILIȘĂUȚI

Scenariul 1

 

109.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ MITOCU DRAGOMIRNEI

Scenariul 2

 

110.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ MOARA NICĂ

Scenariul 3

 

111.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ MOLDOVA SULIȚA

Scenariul 1

 

112.           

LICEUL TEHNOLOGIC “VASILE COCEA” MOLDOVIȚA

Scenariul 2

 

113.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NEAGRA ȘARULUI

Scenariul 1

 

114.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ONICENI

Scenariul 3

 

115.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ OSTRA

Scenariul 1

 

116.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ PANACI

Scenariul 1

 

117.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ PĂLTINOASA

Scenariul 1

 

118.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “CONSTANTIN MORARIU” PĂTRĂUȚI

Scenariul 1

 

119.           

LICEUL TEHNOLOGIC “NICANOR MOROȘAN” PÂRTESTII DE JOS

Scenariul 1

 

120.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ PÂRTEȘTII DE SUS

Scenariul 1

 

121.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “CONSTANTIN TOMESCU” PLEȘEȘTI

Scenariul 1

 

122.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CRISTOFOR SIMIONESCU” PLOPENI

Scenariul 1

 

123.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “KRYSTYNA BOCHENEK” POIANA MICULUI

Scenariul 1

 

124.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ POIANA STAMPEI

Scenariul 2

 

125.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ POIENI SOLCA

Scenariul 1

 

126.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ POJORÂTA

Scenariul 2

 

127.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ PREUTEȘTI

Scenariul 2

 

128.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MITROPOLIT IACOB PUTNEANUL” PUTNA

Scenariul 2

 

129.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ION LOVINESCU” RĂDĂȘENI

Scenariul 1

 

130.           

CLUBUL COPIILOR RĂDĂUȚI

Scenariul 3

 

131.           

CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR RĂDĂUȚI

Scenariul 3

Conform,  Art. 3 din Anexa la Ordinul comun MEC/MS nr. 3235/93 din 4  februarie 2021, activitățile sportive în cadrul liceelor cu program sportiv și cluburilor sportive școlare se vor desfășura în conformitate cu prevederile ordinului comun al ministerului tineretului și sportului și al ministerului sănătății

132.           

COLEGIUL “ANDRONIC MOTRESCU” RĂDĂUȚI

Scenariul 3

 

133.           

COLEGIUL NAȚIONAL “EUDOXIU HURMUZACHI” RĂDĂUȚI

Scenariul 3

 

134.           

COLEGIUL TEHNIC RĂDĂUȚI

Scenariul 3

 

135.           

GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “GRĂDINIȚA MAGICĂ” RĂDĂUȚI

Scenariul 3

 

136.           

GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “MICUL PRINȚ” RĂDĂUȚI

Scenariul 3

 

137.           

GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “PRICHINDELUL” RĂDĂUȚI

Scenariul 3

 

138.           

GRĂDINIȚA “SF.MARIA” RĂDĂUȚI

Scenariul 3

 

139.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “BOGDAN VODĂ” RĂDĂUȚI

Scenariul 3

 

140.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DIMITRIE CANTEMIR” RĂDĂUȚI

Scenariul 3

 

141.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE POPADIUC” RĂDĂUȚI

Scenariul 3

 

142.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” RĂDĂUȚI

Scenariul 3

 

143.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “REGINA ELISABETA” RĂDĂUȚI

Scenariul 3

 

144.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ SPECIALĂ “SF. STELIAN” RĂDĂUȚI

Scenariul 3

 

145.           

ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ CENTRUL DE STUDII “ȘTEFAN CEL MARE ȘI SFÂNT” RĂDĂUȚI

Scenariul 3

 

146.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ RÂȘCA

Scenariul 1

 

147.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ROTUNDA

Scenariul 1

 

148.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ SADOVA

Scenariul 1

 

149.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ „AURELIAN STANCIU” SALCEA

Scenariul 1

 

150.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ SATU MARE

Scenariul 2

 

151.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ SIMINICEA

Scenariul 2

 

152.           

COLEGIUL TEHNIC „LAȚCU VODĂ” SIRET

Scenariul 1

 

153.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “PETRU MUȘAT” SIRET

Scenariul 2

 

154.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ALEXANDRU LĂPUȘNEANU” SLATINA

Scenariul 2

 

155.           

LICEUL TEHNOLOGIC “TOMȘA VODĂ” SOLCA

Scenariul 2

 

156.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DIMITRIE ONCIUL” STRAJA

Scenariul 1

 

157.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ STROIEȘTI

Scenariul 2

 

158.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ STULPICANI

Scenariul 1

 

159.           

CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ SUCEAVA

Scenariul 2

 

160.           

COLEGIUL DE ARTĂ “CIPRIAN PORUMBESCU” SUCEAVA

Scenariul 2

 

161.           

COLEGIUL ECONOMIC “DIMITRIE CANTEMIR” SUCEAVA

Scenariul 2

 

162.           

COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ “SPIRU HARET” SUCEAVA

Scenariul 2

 

163.           

COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” SUCEAVA

Scenariul 2

 

164.           

COLEGIUL NAȚIONAL “PETRU RAREȘ” SUCEAVA

Scenariul 2

 

165.           

COLEGIUL NAȚIONAL “ȘTEFAN CEL MARE” SUCEAVA

Scenariul 2

 

166.           

COLEGIUL TEHNIC “ALEXANDRU IOAN CUZA” SUCEAVA

Scenariul 2

 

167.           

COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ SUCEAVA

Scenariul 2

 

168.           

COLEGIUL TEHNIC “PETRU MUȘAT” SUCEAVA

Scenariul 2

 

169.           

COLEGIUL TEHNIC “SAMUIL ISOPESCU” SUCEAVA

Scenariul 2

 

170.           

GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL “OBCINI” SUCEAVA

Scenariul 2

 

171.           

GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PRELUNGIT “TRIKI RIKI” SUCEAVA

Scenariul 2

 

172.           

GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL “ȚĂNDĂRICĂ” SUCEAVA

Scenariul 2

 

173.           

GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „AȘCHIUȚĂ”SUCEAVA

Scenariul 2

 

174.           

GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “GULLIVER” SUCEAVA

Scenariul 2

 

175.           

GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “LA PITICUL VESEL” SUCEAVA

Scenariul 2

 

176.           

GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „MICUL PRINȚ” SUCEAVA

Scenariul 2

 

177.           

GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “PRICHINDEL” SUCEAVA

Scenariul 2

 

178.           

GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „1-2-3„ SUCEAVA

Scenariul 2

 

179.           

GRĂDINIȚA “SAMARITEANUL” NR. 20 SUCEAVA

Scenariul 2

 

180.           

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SUCEAVA

Scenariul 2

 

181.           

LICEUL “NATANAEL” SUCEAVA

Scenariul 2

 

182.           

LICEUL TEHNOLOGIC “VIRGIL MADGEARU” SUCEAVA

Scenariul 2

 

183.           

LICEUL TEORETIC „FILADELFIA” SUCEAVA

Scenariul 2

 

184.           

PALATUL COPIILOR SUCEAVA

Scenariul 2

 

185.           

SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX “MITROPOLITUL DOSOFTEI” SUCEAVA

Scenariul 2

 

186.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GRIGORE GHICA VOIEVOD” SUCEAVA

Scenariul 2

 

187.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ION CREANGĂ” SUCEAVA

Scenariul 2

 

188.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “JEAN BART” SUCEAVA

Scenariul 2

 

189.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIRON COSTIN” SUCEAVA

Scenariul 2

 

190.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SUCEAVA

Scenariul 2

 

191.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 10 SUCEAVA

Scenariul 2

 

192.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 SUCEAVA

Scenariul 2

 

193.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 SUCEAVA

Scenariul 2

 

194.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 6 SUCEAVA

Scenariul 2

 

195.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8 SUCEAVA

Scenariul 2

 

196.           

ȘCOALA POSTLICEALĂ F.E.G. EDUCATION – FILIALA SUCEAVA

Scenariul 2

 

197.           

ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ CENTRUL DE STUDII „ȘTEFAN CEL MARE ȘI SFÂNT” SUCEAVA

Scenariul 2

 

198.           

ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ SUCEAVA

Scenariul 2

 

199.           

ȘCOALA PRIMARĂ „SFÂNTUL IOAN CEL NOU DE LA SUCEAVA” SUCEAVA

Scenariul 2

 

200.           

ȘCOALA “ROMÂNO-BRITANICĂ SUCEAVA” SUCEAVA

Scenariul 2

 

201.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DIMITRIE VATAMANIUC” SUCEVIȚA

Scenariul 2

 

202.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DIMITRIE PĂCURARIU” ȘCHEIA

Scenariul 2

 

203.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘERBĂUȚI

Scenariul 1

 

204.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ TODIREȘTI

Scenariul 2

 

205.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ACADEMICIAN H. MIHĂESCU” UDEȘTI

Scenariul 1

 

206.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ULMA

Scenariul 1

 

207.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VADU MOLDOVEI

Scenariul 1

 

208.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ VALEA MOLDOVEI

Scenariul 1

 

209.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “IORGU G. TOMA” VAMA

Scenariul 1

 

210.           

CLUBUL COPIILOR VATRA DORNEI

Scenariul 3

 

211.           

CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR VATRA DORNEI

Scenariul 3

Conform,  Art. 3 din Anexa la Ordinul comun MEC/MS nr. 3235/93 din 4  februarie 2021, activitățile sportive în cadrul liceelor cu program sportiv și cluburilor sportive școlare se vor desfășura în conformitate cu prevederile ordinului comun al ministerului tineretului și sportului și al ministerului sănătății

212.           

GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL “CĂSUȚA POVEȘTILOR” VATRA DORNEI

Scenariul 3

 

213.           

GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “ALBA CA ZĂPADA” VATRA DORNEI

Scenariul 3

 

214.           

LICEUL TEHNOLOGIC “VASILE DEAC” VATRA DORNEI

Scenariul 3

 

215.           

LICEUL TEORETIC “ION LUCA” VATRA DORNEI

Scenariul 3

 

216.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VATRA DORNEI

Scenariul 3

 

217.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 VATRA DORNEI

Scenariul 3

 

218.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 VATRA DORNEI

Scenariul 3

 

219.           

ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ “ȚARA DE SUS” VATRA DORNEI

Scenariul 3

 

220.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ VATRA MOLDOVIȚEI

Scenariul 2

 

221.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ VEREȘTI

Scenariul 1

 

222.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “IOAN VICOVEANU” VICOVU DE JOS

Scenariul 2

 

223.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 VICOVU DE JOS

Scenariul 2

 

224.           

LICEUL TEHNOLOGIC “ION NISTOR” VICOVU DE SUS

Scenariul 1

 

225.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VICOVU DE SUS

Scenariul 1

 

226.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 VICOVU DE SUS

Scenariul 1

 

227.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 VICOVU DE SUS

Scenariul 1

 

228.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ VOITINEL

Scenariul 1

 

229.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DR. SIMION ȘI METZIA HÎJ” VOLOVĂȚ

Scenariul 2

 

230.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZAMOSTEA

Scenariul 1

 

231.           

ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZVORIȘTEA

Scenariul 2

 

 

 

         

 

 

 

 

 

Please follow and like us:

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *